8 37 222242

8 608 37777

MŪSŲ RŪPESTIS, KAD JŪSŲ DANTYS BŪTŲ SVEIKI IR GRAŽŪS

BURNOS HIGIENA

 Sveika burnos ertmė užtikrina ne tik gyvenimo kokybę, bet ir apsaugo nuo kai kurių ligų bei palaiko gerą sveikatą. Todėl kiekvienas turi skirti pakankamą dėmesį burnos higienai.
Pagrindinė dantų ir jų periodonto ligų profilaktikos priemonė – tai profesionali burnos ertmės higiena. Šios procedūros metu yra šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai, nujautrinami apsinuoginę dantų kakleliai, nustatomas dantų valymo efektyvumas, pacientai mokomi teisingai atlikti asmens burnos higieną namuose, jiems parenkamos higienos priemonės. Taip pat profesionalios burnos higienos metu gali būti atliekamos fluoro lako bei fluoro žele aplikacijos, kurios stiprina danties audinius, atstato danties emalį bei nujautrina dantis.

Mūsų klinikoje apnašų šalinimas atliekamas kombinuojant Air-flow sistemą ir ultragarsinį skalerį bei rankinius instrumentus.

 • Ultragarsu ir rankiniais instrumentais yra pašalinami virš dantenų ir po jomis esantys akmenys, kietas apnašas, mikroorganizmai bei jų toksinai iš dantenų kišenių.
 • Air-flow – vienas naujausių dantų apnašų šalinimo metodų. Tai puikus ir neskausmingas būdas nikotino, kavos ar arbatos apnašoms nuvalyti bei dantims pašviesinti. Stipri oro, vandens ir medicininės sodos miltelių srovė, nukreipta statmenai danties paviršiui, greitai ir be skausmo nuvalo susikaupusias apnašas.

 

  Partneriai

  Klinikoje yra gydomi apsidraudę Ergo Lietuva draudimo bendrovėje.

  Klinikoje yra gydomi apsidraudę Gjensidige draudimo bendrovėje.

  KONTAKTINĖ INFORMACIJA

  Telefonai: 8 608 37777, 8 37 222242

  El. paštas: practicus@practicus.lt

  Adresas: Žemaičių g. 50, Kaunas, LT-44174

  Darbo laikas: I-IV 9:00 – 18:00  V 9:00 - 15:00