8 37 222242

8 608 37777

MŪSŲ RŪPESTIS, KAD JŪSŲ DANTYS BŪTŲ SVEIKI IR GRAŽŪS

PROTEZAVIMAS

Metalo keramika

Vainikėlio pagrindas yra pagamintas iš metalo, kuris yra padengtas porceliano sluoksniu, atitinkančiu jūsų dantų spalvą.

Bemetalė keramika

 Bemetaliai protezai yra gaminami tik iš porceliano. Šis metodas yra itin estetiškas, tvirtas ir ilgalaikis. Bemetalės keramikos vainikėliai yra laidūs šviesai, atrodo natūraliai ir yra labai tikslūs. Jie yra tinkami priekiniams dantims protezuoti.

Cirkonio keramika

 Pastaraisiais metais atsirado naujas dantų protezavimo metodas – keraminiai cirkonio oksido vainikėliai. Cirkonio keramika – tai itin estetiški ir tvirti protezai, kurių pagrindą sudaro cirkonio oksido karkasas, ruošiamas kompiuterinio frezavimo būdu. Cirkonio oksido karkasas yra lengvas, tvirtas, natūralios danties spalvos ir, uždėjus keramikos apdailą, vainikėlis atrodo labai natūraliai. Šiuo būdu yra užtikrinami aukščiausi estetikos reikalavimai bei tvirta vainikėlio konstrukcija.

Lanko atraminiai protezai

Lanko atraminiai protezai yra taikomi pacientams, sutinkantiems nešioti išimamą protezą ir turintiems likusių sveikų dantų. Šis protezas tvirtinasi prie paciento sveikų dantų kabliukų ir užraktų sistema, tai leidžia lengvai kalbėti ir kramtyti, protezas nejuda ir išlieka stabilus.

Protezavimas ant implantų

Tai atliekama praėjus 5–6 mėnesiams po implantacijos naudojant metalo keramikos vainikėlius arba, norint gauti geresnį estetinį rezultatą, – cirkonio oksido bemetalę keramiką.

 

  Partneriai

  Klinikoje yra gydomi apsidraudę Ergo Lietuva draudimo bendrovėje.

  Klinikoje yra gydomi apsidraudę Gjensidige draudimo bendrovėje.

  KONTAKTINĖ INFORMACIJA

  Telefonai: 8 608 37777, 8 37 222242

  El. paštas: practicus@practicus.lt

  Adresas: Žemaičių g. 50, Kaunas, LT-44174

  Darbo laikas: I-IV 9:00 – 18:00  V 9:00 - 15:00